MARTINOVA první volba...

MARTINOVA první volba...

sdílet:

...rozhodujete se nastávající svatomartinský víkend oslavit tradičně, s vypečenou husou a svatomartinským vínem či chlazeným pivním mokem? 

Potom si prolistujte leták KAUFLAND, kde nemůžete nenarazit na "svatomartinskou dvojstránku".

Husa celá, husí stehna, husí prsa včetně dostatečně velkého smaltovaného pekáče s poklopem a oválného nerezového podnosu pro servírování.

Sterilované zelí ve sklenici, červené i bílé.

Bramborové knedlíky nebo snad tradiční lokše, instantní směsi s podrobným návodem na přípravu.

Široká nabídka svatomartinských vín z oblíbených českých regionů: Templářské sklepy, Víno Mikulov, Víno z Kobylí, Sovín, Vinium.

Leták LIDL láká na XXXL nabídku Staropramenu a plzeňského Prazdroje.

Leták PENNY nabízí od pátku 11.11. jedinečnou nabídku Svatomartinských vín za jedinečnou cenu, ale i hotový bramborový knedlík, polotovar z Karlovy koruny.

Leták GLOBUS: "Velká porce zvědavosti to je sezóna Svatomartinských vín" - Vinařství Velké Bílovice, Zámecké vinařství, Habánské sklepy, Valtice,...

Leták BILLA nabízí exkluzivně mnoho Svatomartinských lahůdek: paštika z husích jater, vinné klobásky, jelení salám Hubert či Svatomartinský salám.

Chlazená kachní prsa nebo stehna z Itálie nebo rovnou "hotovku" pečené stehno se zelím a knedlíkem.

Svijanský máz či Svatomartinské polotmavé pivo anebo Svatomartinské víno Ludwig, i to je nabídka letáku BILLA. Nepropásněte ji, začíná dnes 11.11.2022. 

...rozhodujete se nastávající svatomartinský víkend oslavit tradičně, například s vypečenou kachnou, knedlíkem a zelím?

Klikněte si na tento odkaz: https://www.mujletak.cz/magazin/kachna-na-nedeli/

...zde naleznete recept, kde vás krok za krokem provedeme jednoduchou domácí přípravou této oblíbené listopadové pochoutky!

sdílet: