Prior leták

PRIOR - ČESKÁ KLASIKA S TRADICÍ

PRIOR leták – nabídka všeho, co právě hledáte; ať už si chcete doplnit šatník nebo dovybavit domácnost.

PRIOR látky – hledá ten, který chce tvořit sám. Široká nabídka metráže všech možných druhů.

PRIOR akce - jsou ceny, které potěší a nás těší, že i naše stránky mujletak.cz Vám pravidelně přináší informace o všech novinkách včetně výprodejních i slevových akcí letáku PRIOR.

SLEVOVÁ karta PRIOR – to je nabídka vícero slev, které můžete využívat hned. Čím větší nákup, tím větší sleva (od 7% - do 15%). Sleva 20% na všechen sortiment – tyto akce jsou vždy platné v předem vyhlášených termínech. Sbírání bodů – za každých 10,- korun uskutečněného nákupu získáte 1 bod. Body se Vám sčítají na zákaznickém účtu a po dosažení určitého množství bodů je Vám na účtenku připsán finanční kredit, který můžete využívat při dalším nákupu v obchodech PRIOR. Podrobnosti, jak si na kartě ověřit stav bodů a kreditu, najdete na oficiálních webových stránkách prior cz./slevova-karta/.

Slevová karta nejde kombinovat s akčními či výprodejovými cenami z letáku PRIOR.

DÁRKOVÁ karta PRIOR – umožňuje dárci nechat konkrétní výběr zboží na obdarovaném. Kartu získáte na jakékoliv prodejně PRIOR, kde jsou nabízeny ve dvou hodnotách: 200,- a 500,- korun. Dárková karta platí po dobu 6 měsíců. Pokud nakoupíte více dárkových karet najednou (minimálně za 3000,-Kč), získáte je s 5% slevou.

O společnosti PRIOR

Obchodní firma PRIOR Česká republika s.r.o. sídlí v Českých Budějovicích na Lannově třídě.

Původní české obchodní domy PRIOR s širokou nabídkou textilního metrového zboží, oděvů včetně všech oděvních doplňků, obuvi, spotřebního zboží, hraček, školních a kancelářských potřeb, bytových doplňků a mnohého dalšího, přetrvaly dodnes. V současnosti najdeme po České republice celkem 14 těchto obchodních domů - PRIOR České Budějovice, Dačice, Cheb, Jihlava, Karviná, Most, Náchod, Orlová, Prachatice, Semily, Strakonice, Třinec, Vyškov, Frýdek–Místek.

Aktuální nabídka sortimentu prodejen PRIOR je k dispozici na webu prior.cz/aktualni-nabidka/. Zde najdete nejen leták PRIOR v pdf nabídce, ale i katalog bytového textilu a katalog oděvní metráže.

KATALOG oděvní metráže je zaměřen na skupinu zákazníků, kteří rádi šijí. Jednotlivé stránky jsou rozděleny do specifických kategorií: Společenská sezóna; Jaro/léto; Zima; Pro nejmenší; Trendy styly.

Na těchto stránkách i laik pozná, která látka je vhodná na určitý typ oděvu či textilního vylepšení do bytu. Vše je dopodrobna vysvětleno, včetně inspirativních fotek.

KATALOG bytového textilu nabízí hotové produkty různých textilních doplňků a na Vás je ponecháno, který design pro svoji domácnost vyberete. Ať už je to kuchyňská sestava Kanafas ze 100% bavlny; Patchwork-Srdce; nebo kuchyňský set s Růžovým plameňákem či Levandulí. Nabídka se skládá z různých typů podsedáků na židle až po ubrusy včetně malých ubrousků; od zástěr a chňapek až po kuchyňské utěrky. Vše v jednom vzoru a barvě.

Spokojenost zákazníka je nejvyšší PRIORitou obchodních domů PRIOR!

Prodejny PRIOR hledejte vždy v centru města a Prior akce hledejte v letácích PRIOR!