Albert leták

Albert leták - kdy vychází?

Hledáte Albert leták na příští týden? Akční leták Albert vychází v úterý. Platnost letáku je obvykle od středy do úterý příštího týdne.

V Albert letáku najdete Víkendovou nebo Jedinečnou nabídku - ty Vám garantují nejvýhodnější slevy platné pouze určitou dobu.

Albert Hypermarket leták

Leták Albert Hypermarket vychází obvykle v úterý s platností od středy. Tento leták je platný pro prodejny Albert Hypermarket, např. hypermarkety v městech jako je Praha, Brno, Plzeň, Ostrava nebo České Budějovice.

Albert Supermarket leták

Leták Albert Supermarket vychází také v úterý a platí od středy. Tento leták je platný pro prodejny Albert Supermarket. Supermarkety Albert naleznete nejen ve všech velkých městech, ale i menších obcích.

O společnosti Albert

Společnost AHOLD Czech Republic,a.s., která v České republice provozuje řetězce Albert, je součástí nadnárodní nizozemské korporace Ahold Delhaize.

Tato korporace vstoupila na český trh hned v roce 1990 jako Euronova,a.s. Svůj první obchod otevřela v Jihlavě pod názvem MANA, což byl historicky vůbec první supermarket v České republice.

Od roku 1999 se firma stala provozovatelem hypermarketů Hypernova,a.s. a supermarketů Albert.

Rokem 2005 upevňuje společnost své postavení na českém trhu převzetím 57 prodejen Julius Meinl a sjednocením značek Albert supermarket , Albert hypermarket.

Sloučení společnosti Albert se společností Delhaize Group se uskutečnilo v roce 2016.

Albert provozuje síť hypermarketů a supermarketů v České republice.

Akční leták Albert – aktuální nabídka zboží za zvýhodněnou cenu

V akčním letáku Albert najde zákazník akční nabídku veškerého sortimentu této maloobchodní sítě Albert: pravidelně každý týden od středy do úterý následujícího týdne. Akční nabídky letáku společnosti Albert se týkají i špičkových produktů, které jsou nabízeny pod značkou Albert Execellent. Díky tomu je nemusí zákazík hledat ve specializovaných prodejnách.

Pokud člověk hledá výrobek denní spotřeby, najde ho v letáku Albert pod značkou AH Basic.

V letáku Albert naleznete hojně české potraviny

V Albert letáku lze najít potraviny garantující český původ, které jsou sítí obchodů Albert nabízeny pod značkou Česká chuť. Výrobky této kvality se řídí českým zákonem o potravinách a naplňují definici české potraviny.

Protože v České republice je základním mottem všech supermarketů a hypermarketů značky Albert „Stojí za to jíst lépe”, naleznete v jejich prostorách Albert Fresh Bistra. Letáky Albert Vás upozorní na jejich aktuální nabídku z kvalitních českých surovin. Je to opravdu výjimečný koncept zdravého a rychlého stravování.

Albert - další aktivity a programy

Tento řetězec obchodů ale nemyslí jen na své nabídky v akčních letácích Albert, naopak zastřešuje i Nadační fond Albert, který nejenže pomáhá sociálně znevýhodněným dětem v oblastech vzdělávání a integrace, ale zároveň podporuje svým vzdělávacím programem Zdravá 5 principy zdravé výživy a zdravého životního stylu. Tímto způsobem se dostává do povědomí lidí řada informací, které mohou podstatně ovlivnit jejich zdraví a životní styl. Každý rodič si přeje pro své dítě to nejlepší, říká se. Albert posouvá toto přání do reality.

Projekt Zdravá 5 učí ve svém jedinečném vzdělávacím programu pro mateřské a základní školy zábavnou a interaktivní formou zásady zdravého stravování.

Cílem projektu je zaintegrovat tyto zásady do svého běžného života. Projekt je nabízen školám zdarma. Metodika těchto programů je konzultována a schválena odborníkem na výživu RNDr. Pavlem Suchánkem, který je jejich garantem.

Jelikož hlavním cílem Nadačního fondu Albert je dlouhodobá podpora zdravého životního stylu rodiny, najdete v letácích Albert i kategorie výrobků reagujících na trendy ve stravování. Tyto produkty bez lepku, laktózy, veganské nebo v bio kvalitě najdete v Albert letáku vždy dobře označené.

Letáky Albert a Magazín Albert

Leták Albert na příští týden umožní udělat si s předstihem přehled o nabídce produktů, které rodina preferuje a pak už jen stačí vyrazit na nákup a doplnit rodinnou spižírnu o to, co právě dochází a nyní je v nabíce za výhodnější cenu. Každý Albert leták ale zcela jistě upoutá nějakou novinkou, kterou můžeme svoji rodinu potěšit. Někdy je opravdu obtížné vyhledávat mezi přeplněnými regály supermaketů Albert něco, co jsme ještě na našem stole doma neměli a přesto to odpovídá našemu rodinnému trendu.

Proto Albert letáky každý týden vznikají a každý měsích se k nim navíc připojuje magazín Albert. Magazín plný receptů a tipů co doma uvařit. Magazín nápadů na zpestření každodenního života.

Letáky Albert vám umožní každotýdenní snadnou orientaci v nabídce, inspirují Vás pro Vaše nákupy a ušetří Váš čas. Albert leták je tu pro Vás.