Ušetřete za vánoční dárky! Máme pro vás skvělé tipy

Ušetřete za vánoční dárky! Máme pro vás skvělé tipy

sdílet:

Vánoce jsou svátky radosti, pohody a také dárků. A právě teď nastává ten pravý čas na vánoční nákupy. Každý z nás by chtěl své milované potěšit, a tak trávíme čas přemýšlením o tom nejlepším a nejkrášnějším vánočním dárku. Ale ruku na srdce, kdo z nás by nechtěl na vánočních dárcích ušetřit nějakou tu korunu? V následujícíh řádcích se dozvíte, jak na to.

Vyrobte domácí sladkosti.

Jedním ze způsobů, jak ušetřit a zároveň udělat radost vašim blízkým, je výroba „hand made“ dárku. Na internetu je mnoho voňavých receptů na různé druhy cukroví nebo na dokonalou domácí marmeládu. Můžete vybírat cukroví pečené nebo nepečené, sladkosti bez cukru, marmelády z exotického ovoce, ořechy v cukru nebo třeba domácí pečený čaj. Obchody v současné době nabízejí za ačkní ceny ořechy, tropické ovoce a zároveň i pomůcky na pečení. Popuste uzdu své fantazii a jistě vytvoříte dokonalé ručně vyrobené dárky.

Darujte vánoční voucher na své služby.

Vtipným a zároveň krásným dárkem může být voucher na službu, kterou poskytnete vašim drahým. Mamince můžete darovat třeba voucher na mytí oken, svojí lásce voucher na celotělovou masáž a sourozencům poukaz na domácí guláš nebo poctivou svíčkovou. Tatínka jistě potěší poukaz na ruční mytí auta. Tahle vánoční laskavost vás bude stát jen trochu času a určitě vykouzlí obdarovaným úsvěv na tváři.

Využijte slevovou akci Black Friday.

Kdo by neměl rád slevy!? E-shopy i kamenné prodejny nabízejí akci Black Friday, jež se koná každý rok v listopadových dnech. V těchto zmiňovaných dnech při nákupech výrazně ušetříte a pořídíte dárky s velkou slevou. Úspora zde bývá opravdu výrazná, protože vybrané produkty můžete nakoupit klidně se slevou až 75 % a více. Stačí si pohlídat svůj oblíbený e-shop nebo prodejnu a uskutečnit váš nákup ve dnech Black Friday.

Prolistujte akční letáky.

Dalším způsobem, jak ušetřit na vánoční dárcích, je využít slevy z akčních letáků. Spousta obchodů nabízí předvánoční slevy a současně lze využít různé akce typu 2+1 zdarma apod. Ať už rádi nakupujete dárky online nebo v kamenné prodejně, jistě potěší každého z vás, když můžeme nějakou tu korunu ušetřit a nakoupit dárky za příznivou cenu. Zaměřte svou pozornost na ačkní letáky a získejte překvapení pod stromeček za parádní ceny.

Proč si neudělat Vánoce v lednu? 

Pokud se domluvíte s vašimi blízkými, že pro vás Vánoce budou až v lednu, můžete uspořit při povánočních výprodejích. Když nelpíte na tom, že Štedrý den musí být 24. 12., ale uděláte si svůj vánoční den až v lednu, pak jsou dokonalou možností úspory povánoční slevy.

Ať už vánoční dárek vyrobíte nebo nakoupíte za akční ceny, v obou případech jistě uspoříte a darujete spoustu radosti. Když dárky zajistíte včas, budete při nákupu pečliví a nenecháte si ujít žádnou slevu, vaše peněženka vám určitě poděkuje.

sdílet: