dm drogerie leták

Informace k letáku dm drogerie

Akční leták dm drogerie vychází jako měsíčník. Leták obsahuje široký sortiment drogistického a dalšího spotřebního zboží.

O společnosti

Společnost dm drogerie markt s.r.o. je jedničkou na českém drogistickém trhu. Ve střední a jihovýchodní Evropě patří dm k největším drogistickým řetězcům. První prodejna mateřské společnosti dm Rakousko byla otevřena v roce 1976 v Linci. V České Republice se první dm objevila roku 1993 v Českých Budějovicích. Dnes má dm Česká republika 221 prodejen po celé zemi a její centrála sídlí v Českých Budějovicích. Jednateli dm drogerie markt s.r.o. jsou paní Martina Horká, paní Markéta Kajabová a pan Gerhard Fischer. Zdroj: www.dm-drogeriemarkt.cz

dm drogerie leták - kvalitní německé produkty za výhodné ceny.

Kvalita, která je totožná ve všech zemích, kde koncern podniká. Pro laika to znamená, že nemusí přemýšlet o tom, kde má výrobek pořídit, ale naopak se může soustředit na výběr jednotlivých produktů. V součastnosti je to velmi jedinečná výhoda, která šetří čas každému zákazníkovi a zároveň zvyšuje důvěryhodnost v celý sortiment výrobků.

dm drogerie leták je naplněn produkty z mnoha oblastí: dekorativní kosmetika, péče o pleť a tělo, vlasová kosmetika, péče o zdraví, výživa, péče o dítě, o domácnost, zvířata, fotoprodukty... to vše se promítá v každém letáku dm.

dm leták - nákup bez stresu

Aby zákazník nebyl vystaven stresu z časově omezených akčních nabídek, má každý výrobek, který je v nabídce dm letáku, garanci ceny minimalně po dobu 4 měsíců.

Proč? Hlavním mottem dm drogerie je: "Zde jsem člověkem, zde nakupuji."

Zakázníkovi je zcela jednoduše poskytnut prostor, a to nejen časový, ale i doslova mezi regály. Koncept prodejen je nastaven tak, aby měl člověk dostatek místa na orientaci mezi výrobky, aby na první pohled zjistil, které produkty již ukončují prodej (červená etiketa), a ty, které byly zobrazeny v letáku dm, mají u své etikety vytištěno datum, od kdy zvýhodněná cena platí a jak dlouho ještě potrvá. Prostě služba, která sice zaměstnace prodejny o něco více "zaměstná", ale nás (zákazníky) potěší. Garance cen v letáku dm pod logem "Vždy výhodně" - znamená, že nemusíme nakupovat nic do zásoby v době, kdy to ještě nepotřebujeme.

dm drogerie - trvalá udržitelnost

Další charakteristikou dm výrobků je i trvalá udržitelnost.

Proto v loňském roce proběhla kampaň Vědomá volba. Hlavním tématem této akce bylo podpořit fakt, že změnu chování směrem k udržitelnějšímu způsobu života můžeme začít každý hned, například svým nákupem produktu ohleduplnějšího k životnímu prostředí. Kampaň přinesla zvýšení prodeje přírodní kosmetiky.

Tyto produkty v dm drogeriích zákazník snadno rozpozná podle zelených cenovek. Tímto způsobem je zákazník přímo veden k "vědomému nakupování".

Dalším krokem na této "zelené cestě" je i snižování plastů v dm prodejnách. U aquamatů nahradily plastové kelímky papírové, povoskované. Nafukovací balonky pro děti, které se rozdávaly zdarma, nahradily na prodejnách koutky s hracími kostkami a houpacími koníky. Zároveň byl ukončen i prodej plastových a nylonových tašek. Dm(ka) nyní nabízejí bavlněné tašky, vyrobené dle zásad fair trade. Tašky jsou rozmanité, cenově dostupné (29,90 Kč) a prodejna Vám dokonce garantuje zdarma výměnu tašky po opotřebení.

Vědomý nákup vlastně znamená, že zboží, které si doma vyberete z letáku dm drogerie, v příjemných prodejnách snadno najdete podle dobře označených etiket a nákup si odnesete v tašce, kterou sice jednou zaplatíte, ale díky výměně zdarma ji máte na celý život.

Ocenění pro dm

dm - síť obchodů s drogistickým zbožím, která i v roce 2019 získala na českém trhu ocenění "Nejdůvěryhodnější značka". Již popáté ji český zákazník vyhodnotil v nezávislém testu jako silnou značku, které je možno důvěřovat.