Datart leták

DATART leták – informace

V letáku Datart naleznete vždy ty nejvýhodnější akční ceny elektroniky.

Akční zboží z nového letáku Datart naleznete jak na oficiálních stránkách Datart.cz , tak i na našich stránkách mujletak.cz

Výhodné akční ceny zboží v Datart letáku platí vždy do vyprodání zásob.

Pokud vybrané zboží z letáku Datart na prodejně dojde, pracovníci obchodu Vám zajistí dovoz zboží ze skladu přímo na místo Vámi určené.

O společnosti DATART

DATART je přední maloobchodní prodejce spotřební elektroniky.

Značka DATART vzniká v roce 1990, kdy je i otevřena první prodejna včetně prvních velkoformátových prodejen, kterých vzniklo do roku 1999 dvanáct a jedna ve Slovenské republice.

V roce 2004 společnost Datart provozuje již 22 prodejen (z toho 7 na Slovensku).

V období let 2005 – 2010 společnost DATART expanduje a otevírá nové prodejny v největších českých a slovenských nákupních centrech.

Nový koncept "prodejny 21.století" - zajišťuje nové zvýšení počtu prodejen (až o 25%) a spojením společností DATART a HP TRONIC vzniká v roce 2018 velmi silný prodejce eletroniky.

Rokem 2019 otevírá firma DATART svoji 100. prodejnu v České republice.

A rok 2020 je rokem třicetiletého úspěšného působení společnosti DATART na trhu.

Společnost DATART zároveň získala v tomto dlouhodobém působení mnohá ocenění :

"Prodejce elektro 2003"

"Nejoblíbenější obchodník roku 2004"

"Prodejce elektrotechniky roku 2012"

"ShopRoku 2017 v kategorii elektro" - ocenění za kvalitu

Navíc je společnost DATART i generálním partnerem Festivalu Life (s návštěvností až 50 tisíc lidí) a generálním partnerem Samsung MČR v mobilních hrách.

SORTIMENT A SLUŽBY

Pokud nahlédnete do akčních letáků Datart, nemůže Vám uniknout široká nabídka produktů, včetně nabídky kvalitního servisu a dalších prémiových služeb.

Jen pro orientaci:

mobilní telefony, dotykové telefony, kryty a pouzdra na mobil, GPS navigace, televize, domácí kina, DVD přehrávače, filmy, pračky, sušičky, ledničky, myčky nádobí, vysavače, domácí pomocníci, roboty, kávovary, espressa, mlýnky na kávu, rychlovarné konvice, tablety, notebooky, herní konzole, USB flash disky, fény, holicí strojky a epilátory, žehličky na vlasy, produkty pro péči o zuby,...

"Naším cílem není jen prodej výrobků" - říkají oficiální stránky společnosti Datart.

Na všechny výše uvedené produkty má zákazník zajištěn i perfektní servis: od záruky vrácení peněz, bleskové výměny zboží, prodloužení záruky, základní i odborné instalace spotřebičů včetně ekologické likvidace starého spotřebiče (zdarma), PC služby, pojištění mobilních zařízení,...

Pokud si z nového letáku Datart vyberete a naplánujete větší nákup elektra - se vším Vám poradí specialisté prodejny, včetně porování cen u konkurence a navíc Vám připraví výhodnou cenovou nabídku, a to doslova "Cenu na míru".

Nebo je pro Vás připravena možnost nákupu na splátky - Hello bank.

Při bezhotovostní platbě jsou v prodejnách akceptovány všechny standardní druhy platebních karet.

Prodejny Vám poskytnou i exkluzivní studentské slevy pro držitele průkazů.

Chcete si nákup zjednodušit a urychlit?

Stačí "prolétnout" pdf leták Datart nabídku, vybrat zboží v e-shopu a online rezervovat, zvolit prodejnu, kde budete zboží vyzvedávat ... a do 60 minut dostanete e-mail nebo SMS zprávu, že je Vaše objednávka připravena k odběru.

Protože v současnosti patří DATART k nejhustší síti elektro prodejen - doslova na tyto prodejny narazíte na každém rohu.