DUŠIČKY

DUŠIČKY

sdílet:

...někdo se chystá tyto dny, kdy prý se "ztenčuje hranice mezi nebem a zemí", vyrazit na místa posledního odpočinku, aby zavzpomínali na ty, kteří již nejsou mezi živými.

...jiný naopak chystá velkou halloweenskou párty se vším, co k ní patří.

...a další chce poslední říjnový víkend, kdy probíhá pravidelná změna času (o sobotní půlnoci se totiž posuneme zpátky o hodinu), využít nově nabytý čas a trochu si polenošit v posteli, třeba i s knížkou. 

Ať již tyto "pochmurné dny" strávíte tak, či onak, máme pro vás pár tipů z naší letákové nabídky: 

Leták Pramen a leták ENAPO nabízejí až do 3. listopadu výhodné ceny všech hřbitovních svíček, lucerniček a zapalovačů.

Leták Hruška přidává za akční ceny i papírové chryzantémy, různobarevné, velké i malé. Navíc zde najdete i strašidelné vychytávky pro vaše děti na halloween.

Dušičkové květinové vazby najdete za výhodné slevy v letáku Globus

Pokud si tyto dny chcete užít s knihou, nepřehlédněte v letáku Knižní klub (knichkupectví LUXOR) třeba tyto tituly:

"Povídky, které pomáhají" - Naleznete zde různorodé povídky, v různém stylu a žánru od různých známých, ale i ne úplně známých literátů, včetně povídky od politika či hudebníka. Část výtěžku z prodeje této knihy jde na dobročinnost (nezisková organizace Prales dětem).

...a jestli se chcete ocitnout někde "Mezi nebem a zemí", autorka Ivanka Devátá vás tam přenese svými humornými povídkami.

Pokud se rádi bojíte, zvolte bestseller - severská krimi série: Stefan Ahnhem - "Poslední hřebík"  

...a bát se můžete i stylově, společně se svými dětmi. V letáku PEPCO si nenechte ujít 6 stran jedinečné nabídky ve stylu Harry Potter, například pyžama pro malé i velké!

sdílet: