Letáky Billa

Billa leták od středy

Velký leták Billa platí pro většinu prodejen a má vždy 20 stran. Můžete zde najít speciální akci Nedělní jackpot (produkt za velmi výhodnou cenu pouze v neděli, tam kde mají v neděli zavřeno platí nabídka v sobotu), nebo zboží zlevněné pouze pro majitele karty Billa. Jeho menší varianta se nazývá Malý leták a má jen 4 strany. Malý leták platí pro prodejny Brno: Kolaříkova, Minoritská, Srbská, nám. Svobody; České Budějovice: J. Opletala; Děčín: Plzeňská, Řetězová; Karlovy Vary: T. G. Masaryka; Olomouc: 8. května; Praha: Evropská, Jankovcova, Hlavní nádraží, Karlovo náměstí, Korunní, Radimova, Siemensova, Sokolovská, Spálená – Quadrio, Vodičkova, 8. listopadu; Prostějov: Dukelská brána; Turnov: Studentská; Zlín: T. G. Masaryka.

Leták Billa Bonus club

Tento leták vychází každých 14 dní a je určen pro držitele Billa karty. Chcete li se stát členem, vyplňte přihlášku a odevzdejte ji u pokladny. Kartička vám přijde poštou.

Leták Čerstvé ryby

Vycházel pravidelně každý týden. Prozatím nevychází.

Billa leták na příští týden

Vychází v úterý odpoledne. Platnost letáku je obvykle od středy do úterý příštího týdne.
Příští leták Billa od 25. 9. 2019 vychází v úterý.

O společnosti

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1990. S obratem ve výši 22,6 mld. Kč, s 215 prodejnami a 6 000 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří většinu jejího sortimentu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce Billa – Vocílka, Naše bio, BILLA značka, BILLA Premium, BILLA Easy, Clever a Česká farma. Zdroj: www.billa.cz