Billa letáky na tento týden

Billa leták od středy:

Další letáky:

Pravidelné nabídky

Billa leták od středy
Vychází v úterý. Platnost letáku je obvykle od středy do úterý příštího týdne.

Leták Billa Bonus club
Leták vychází každých 14 dní a je určen pro držitele karty Billa Bonus club. Chcete li se stát členem, vyplňte přihlášku a odevzdejte ji u pokladny. Kartička vám přijde poštou.

Malý leták
Platí pro filiálky: Brno: Kolaříkova, Srbská, nám. Svobody; České Budějovice: J. Opletala, Děčín: Plzeňská, Řetězová; Karlovy Vary: T. G. Masaryka; Olomouc: 8. května; Praha: Jankovcova, Hlavní nádraží, Karlovo náměstí, Korunní, Radimova, Siemensova, Spálená – Quadrio, Šimůnkova, Vodičkova, 8. listopadu; Prostějov: Dukelská brána; Turnov: Studentská; Zlín: T. G. Masaryka

Leták Čerstvé ryby
Platí pro filiálky: Brno: Lesná, Čestlice: Obchodní, Praha: Budějovická, Vysočanská, Barrandov

Příští leták

Příští leták Billa od 13. 2. 2019 vychází v úterý.

Další informace

Některé slevy platí pouze pro držitele karty Billa Bonus club.

O společnosti

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1990. S obratem ve výši 22,6 mld. Kč, s 215 prodejnami a 6 000 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří většinu jejího sortimentu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce Billa – Vocílka, Naše bio, BILLA značka, BILLA Premium, BILLA Easy, Clever a Česká farma.

zdroj: www.billa.cz