Billa leták na tento týden

Aktuální nabídka letáků:

Aktuální nabídka dalších letáků Billa:

Billa leták na příští týden

Vychází v úterý. Platnost letáku je obvykle od středy do úterý příštího týdne.
Příští leták Billa od 19. 12. 2018 vychází v úterý.

Informace k letáku Billa

Malý leták platí pro filiálky: Brno: Kolaříkova, Srbská, nám. Svobody; České Budějovice: J. Opletala, Děčín: Plzeňská, Řetězová; Karlovy Vary: T. G. Masaryka; Olomouc: 8. května; Praha: Jankovcova, Hlavní nádraží, Karlovo náměstí, Korunní, Radimova, Siemensova, Spálená – Quadrio, Šimůnkova, Vodičkova, 8. listopadu; Prostějov: Dukelská brána; Turnov: Studentská; Zlín: T. G. Masaryka.

Čerstvé ryby leták platí pro filiálky: Brno Lesná, Čestlice Obchodní, Praha DBK Budějovická, Praha Prosek Vysočanská, Praha Barrandov

O společnosti Billa

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1990. S obratem ve výši 22,6 mld. Kč, s 215 prodejnami a 6 000 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří většinu jejího sortimentu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce Billa – Vocílka, Naše bio, BILLA značka, BILLA Premium, BILLA Easy, Clever a Česká farma.

zdroj: www.billa.cz