Letáky Penny

Pondělník a Čtvrtečník, Katalog, Speciální vydání

Jsou typy letáků vycházející pro Penny Market. Pondělník vychází v sobotu a platí od pondělí do středy. Někdy je platnost prodloužena až do neděle. Čtvrtečník vychází v úterý a platí od čtvrtka do neděle. Katalog vychází nepravidelně a platí většinou 14 dní. V případě, že je během týdne státní svátek, může Pondělník nebo Čtvrtečník nahradit leták Speciální vydání.

Penny leták

Některé slevy z akčního letáku platí pouze pro držitele Penny karty. Příští leták Penny od 25. 11. 2019 vychází v sobotu.

O společnosti

Společnost Penny Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností. V České republice je více než 350 prodejen Penny Market. Penny Market je zastoupen i v mnoha dalších zemích Evropy, bližší informace o Penny Marketech v ostatních zemích naleznete na www.penny.eu. V našich prodejnách naleznete přibližně 2 000 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Našim zákazníkům nabízíme především české značky nebo zboží od českých výrobců. Současně se snažíme vycházet vstříc přáním našich zákazníků a podle daného regionu zařazujeme regionální speciality. Naši nabídku rozšiřujeme každý týden o nové akční zboží z oblasti potravin i spotřebního zboží. Zdroj: www.penny.cz