Bambule leták

BAMBULE – KRÁLOVSTVÍ HRAČEK

Leták Bambule – Vám nabízí akční ceny na hračky, které jsou zrovna "v akci" a děti na ně "letí".

Leták Bambule – to je i královská nabídka hraček až s 50% slevou a naše stránky mujletak.cz Vám pravidelně přináší informce o všech výhodách v letácích Bambule.

BAMBULE prodejny – největší obchodník s hračkami v České republice (Bambule Praha, Bambule Brno, Bambule Plzeň, Liberec, Teplice, Olomouc, Opava, Ostrava, Černošice, Děčín, Kladno, Mladá Boleslav, Dolní Břežany, Hradec Králové).

Bambule Partner - seznam těchto dalších partnerských prodejen najdete na oficiálních stránkách www.bambule.cz/prodejny.

BAMBULE e-shop - doručuje svoje zboží po celé České republice. Zboží je vyexpedováno nejpozději do 5 pracovních dnů a doručováno k vyzvednutí jak na prodejnách Bambule, tak i přímo k Vám domů. Vždy dostanete předem SMS zprávu, že hračky jsou již na cestě.

BAMBULE - sortiment

To jsou hračky pro holky, kluky i nejmenší; hračky na ven a sport; hračky kreativní a naučné, dřevěné i plyšové; společenské hry; stavebnice, puzzle, Lego; dětské kostýmy, dětská kosmetika, dětské oblečení,...

Všechny hračky, které nakoupíte v kamenných prodejnách Bambule, včetně hraček nabízených přes e-shop, musí splňovat ta nejpřísnější bezpečnostní kritéria, která odpovídají příslušným evropským i českým právním předpisům pro hračky. Obecně se tedy mohou v zemích EU prodávat pouze hračky označené CE a ES prohlášením o shodě.

Nejvíce hygienických regulací se týká všech hraček, které jsou určeny pro děti do 3 let.

BAMBULE prodejny umožňují svým zákazníkům, mimo akční nabídky v letácích Bambule, ještě další možnosti výhodných slev při nákupech.

KRÁLOVSKÝ KLUB

Staňte se jeho členy! Členství Vám okamžitě přinese 7-21% slevu na zboží. Výše slevy je regulována celkovou sumou za nákup. Podrobnosti najdete na oficiálních webových stránkách Bambule.cz.

V Královském klubu hraček sbíráte i dukáty.

Královský dukát:

  • za každých zaplacených 100 korun je Vám připočítán 1 dukát. Při nasbírání 30 dukátů získáváte 1 Královský dukát. A to znamená, že Vám bude nákup zlevněn o 100 Kč.

Narozeninový dukát pro dítě:

  • extra narozeninová sleva pro Vaše dítě - 10% na všechno zboží

Jmeninový dukát pro dítě:

  • extra sváteční sleva pro Vaše dítě - 10% na všechno zboží

Zaregistrujte se v Královském klubu a věřte, že budete "královsky" odměňováni po celý rok. Každý akční leták Bambule má zboží pro členy Královského klubu označené speciálním logem, které zákazníka upozorní na výhodnost nabídky pro členy klubu.

V prodejnách Bambule uplatníte i kreditní nebo debetní karty Raiffeisenbank, jejichž prostřednictvím můžete čerpat další slevu (až 20%) – karta je na zadní straně označena logem Premium RB CLUB.

"Kdo si hraje, nezlobí!" - objevte Království hraček BAMBULE