Oriflame leták

ORIFLAME aktuální leták – nabídka kvalitní švédské kosmetiky a doplňků stravy. Dekorativní kosmetika; vůně; péče o pleť a tělo; péče o vlasy; wellness produkty...

Aktuální leták ORIFLAME – vychází pravidelně každý měsíc. Naše stránky mujletak.cz zařazují Oriflame leták také pravidelně. A s určitou pravidelností se můžete setkat i na našem webu https://www.mujletak.cz/blog/, kde se můžete dočíst, mimo jiné, které další slevy a výhody oficiální stránky https://cz.oriflame.com/ nabízejí. Jelikož leták Oriflame má svoji nabídku velmi obsáhlou, náš magazín přináší další aktuální tipy či postřehy, které nás v nabídce zaujaly.

Akční leták ORIFLAME – kosmetika inspirovaná švédskou přírodou a nejnovějšími vědeckými poznatky.

Základ všech výrobků Oriflame tvoří přírodní extrakty z bylin, které vyrůstají v této drsné severské krajině. Vzhledem k tomu, že každá z těchto rostlin musí překonávat chladná temná zimní období a krátké letní intenzivní počasí, jsou tyto rostliny značně odolné; a to vše se poté promítá i do kvality výrobků. I proto vedení a zaměstnanci firmy Oriflame svým produktům věří.

Základní filozofií společnosti Oriflame je, vybudovat si přes svoje produkty důvěru u zákazníka. Výrobce toho dosahuje tak, že dodržuje několik standardů, ze kterých za žádných okolností neuhýbá:

  • Ekologicko-etický screening. Všechny suroviny používané při výrobě pocházejí z etických zdrojů a nikdy nejsou používány ohrožené zdroje.
  • Přírodní ingredience. Produkty obsahují pouze přírodní složky, ne umělé!
  • Přírodní peelingové částečky. Jinými slovy tzn., že peelingové přípravky obsahují pouze mandlové skořápky, olivové stonky a nebo ovocná zrníčka. Je to šetrné pro Vaši pleť a odlehčí se i oceánům.
  • Přísné evropské standardy. Nejenže firma Oriflame nepoužívá více jak 1300 zakázaných ingrediencí, ale sama si určila dalších 60 složek, které do svých produtků prostě nedává.
  • Bez GMO. Firma se zavázala nepoužívat ve svých výrobcích žádné geneticky – modifikované organismy.
  • Nekompromisní bezpečnostní testy. V praxi to znamená, že nové výrobky testují lidští dobrovolníci, proto se nemůže stát, že by jakýkoliv produkt dráždil pokožku.

O společnosti ORIFLAME

Začátky vzniku společnosti sahají až do roku 1967. Ve Švédsku, v malé stockholmské kanceláři byly položeny základy novému obchodnímu systému, jehož základ měly tvořit kvalitní přírodní produkty. S tímto nápadem přišli dva bratři, Jonas a Robert af Jochnick, a jejich společný přítel Bengt Hellsten. Dát lidem příležitost vydělat si propagací a nabízením těchto jedinečných přípravků. Ačkoliv nebyl tento způsob prodeje na svou dobu obvyklý, brzy se ujal a rozšířil.

V současnosti se společnost ORIFLAME pohybuje na trhu již více jak 50 let, podniká v 60 zemích a dává příležitost téměř 3 miliónům členům, kteří využívají tuto specifickou obchodní příležitosti pro své podnikání, anebo jen pro přivýdělek.

Objevte ORIFLAME příležitost:

Možností, jak využívat tento obchodní systém, je více. A ještě více se dozvíte zde: https://cz.oriflame.com/customer-service/common-questions/registration

Oriflame akční leták = bezpečná kosmetika z přírodních extraktů; bezpečná pro Vás, ale i pro planetu!