Německé letáky

Německé letáky - aktuální přehled německých letáků

Cestujete do Německa za nákupy? Vybrali jsme pro vás ty nejpoužívanější německé letáky. Vždy aktuální a přehledně na jednom místě.

Podívejte se na německé letáky oblíbených značek ve vašem okolí. Německé příhraničí je plné možností k výhodným nákupům. Jen kousek od českých hranic je spousta obchodů a nákupních center s atraktivními nabídkami.

Chcete vidět německé letáky v obchodech Lidl, Aldi, Penny, Kaufland nebo Netto? Všechny tyto informace naleznete na našich stránkách. Naši pracovníci se starají o pravidelnou aktualizaci akčních letáků a každý týden vám přinášíme nejlepší cenové nabídky.

Můžete si spočítat, jestli se vám investice do pohonných hmot vyplatí natolik, že místo do nejbližšího českého supermarketu zamíříte za nákupem do Německa.

České hranice s Německem jsou dlouhé téměř 900 km (od Saského Švýcarska až po Šumavu), a díky tomu byla tato vzájemná propojenost mezi oblastmi vždy velmi silná. Češi pravidelně jezdili do Německa za nákupy a němečtí občané zase po léta putovali za výhodami do Čech. Lidé z obou zemí využívají výhod, které jim příhraničí poskytuje.

V současnosti se i pro běžný nákup do Německa vyplatí jet až do Prahy (např. Pražané prý nejvíce využívají pro nákupy v Německu tyto přechody: Rozvadov a Folmava.).

Nákupy v Německu. Kam za nimi?

Vybrali jsme několik oblíbených nákupních cílů pro nákupy v Německu z pohledu českého zákazníka:

Drážďany (Dresden). Z Prahy cestu urazíte po dálnici za 2 hodiny. Aldi, Edeka, Lidl, Kaufland, Norma,...

Lipsko (Leipzig). Z Prahy lze do Lipska dojet autem za 3 hodiny. Lidl, Aldi, Norma, Kaufland, Netto,...

Plauen. Tam vás lákají značkové prodejny, jako například Adidas, Hugo Boss, Nike, Converse,... Aldi, Lidl, Kaufland, Netto, Rossmann,...

Selb. Z Chebu lze do Selbu dojet autem za půl hodiny. Aldi, Lidl, Netto, Norma, Kaufland,...

A jaké německé letáky Češi nejčastěji hledají?

Největšího zájmu se těší tyto německé řetězce: Aldi, Edeka, JYSK, Kaufland, LIDL, Metro, Müller, Netto, PENNY, POCO, Rossmann,...