Blog

Poznejte, jak chutná BIO!

Poznejte, jak chutná BIO!

Již delší dobu je známo, že potraviny s certifikací BIO nám zaručují, že tento produkt pochází z ekologicky čistého prostředí, a že i samotný proces sadby a pěstování je oproštěn od chemie. I chov zemědělských zvířat podléhající režimu BIO znamená, že výběhy pro zvířata jsou volné či dostatečně velké, krmiva jsou přirozená a bez doplňků růstových hormonů a platí přísný zákaz používání antibiotik jako prevence zánětlivých onemocnění. Toto vše je jen základní výčet podmínek, které musí každý zemědělec akceptovat, pokud se rozhodne produkovat potraviny v biokvalitě. My jako spotřebitelé můžeme tento ekologický proces zakončit tím, že produkty s logem BIO …

BIO znamená chutnější!

BIO znamená chutnější!


...nový leták ALBERT nabízí zajímavou exkurzi do světa biopotravin, produktů bez laktózy a bez lepku, či potravin pro vegetariány a vegany.

Za prohlídku těchto potravin sice neplatíte nic, ale pokud se přece jen rozhodnete porovnat chutě jednotlivých výrobků v biokvalitě oproti běžným produktům, nyní nastal ten správný čas pro  experimentování.

V hypermarketech ALBERT probíhají od středy 19.1.2022 dny "BIO za cenu NEbio".

...jinými slovy to znamená, že nabízené bioprodukty získáte za akční cenu, která ale odpovídá svojí hodnotou ceně srovnatelného produktu v nebiokvalitě. Dokonce se může stát, že za některý výrobek s certifikací BIO zaplatíte i cenu nižší!

A to …

SPOLEČNĚ...

SPOLEČNĚ...

...nový leták dm drogerie přináší hned na svojí druhé stránce informace o tom, že letos je to přesně 30 let, kdy tato společnost vstoupila se svými drogistickými prodejnami na český trh. Za tuto poměrně dlouhou dobu mohl i český zákazník poznat výhody produktů, které jsou v nabídce tohoto obchodního řetězce. Nedílnou součástí dm drogerií je tzv. zelený sortiment. Přesněji řečeno sortiment výrobků, které jsou šetrné k přírodě a lidem, mají  bio certifikaci a mnohé i označení "vegan"(produkt bez živočišných složek). 

...proto v nabídce nového letáku dm drogerie najdete hned na dalších stránkách přírodní veganskou kosmetiku značky ALVERDE, anebo potraviny se …

VYKOUZLETE DOMÁCÍ VÁNOČNÍ CUKROVÍ...

VYKOUZLETE DOMÁCÍ VÁNOČNÍ CUKROVÍ...

...ještě není pozdě.

Prozradíme vám jeden základní recept na univerzální těsto, ze kterého vykouzlíte za jeden den hned několik druhů cukroví - linecké s rybízovou marmeládou, linecké makové s povidly, skořicová či kokosová esíčka, polomáčené tyčinky, kakaová srdíčka s nutelou a neplněné linecké košíčky. 

Na základní těsto potřebujete:

350g hladké mouky, 150g másla, 2 žloutky, 100g cukru, špetku citrónové kůry a vanilky

Jednotlivé suroviny vložte do hnětací mísy a za pomalejších otáček vykouzlete tužší těsto na válení (pokud se drolí, přilijte 2 lžíce mléka). Při válení těsta používejte potravinovou folii.

Z tohoto množství základního těsta uděláte cca 2–3 plechy lineckého …

ADVENTNÍ "ALBERTOVY OBCHůDKY"

ADVENTNÍ "ALBERTOVY OBCHůDKY"

...probíhají letos formou online nabídky.

Kupte dárky vyrobené dětmi!

Vlastnoručně vyrobené dárky od dětí ze znevýhodněného prostředí či od dětí z dětských domovů jsou přesunuty do bezpečného prostředí e-shopu, a to z důvodů protipandemických vládních opatření. Aby se dárky dostaly ke svým zákazníkům, vytvořil Nadační fond ALBERT prostor, ve kterém mohou malí prodejci svoje výrobky nadále nabízet a i prodávat. Smyslem této aktivity je nejen pomoci malýcm obchodníkům dotáhnout svoje celoroční snažení k úspěšnému prodeji, ale i umožnit dětem zapojit se do aktivit, které jim nejsou běžně dostupné. Ať je to oblast obchodního marketingu, komunikace a i získání základních znalostí …

1 2 3 Next Last