Jaro bez alergií!

Jaro bez alergií!

sdílet:

Leták Magistra přináší nejen desítky produktů za akční ceny, ale pokud si nalistujete stranu 5, dozvíte se několik důležitých pravidel pro předcházení alergickým reakcím.

Jedním z osmi kroků pro snažší zvládání alergie, je například změna denních  zvyklostí. Místo větrání přes den větrejte v noci a brzo ráno, to je alergenů v ovzduší nejméně. Pokud si v  období nejvyššího výskytu pylu v přírodě zvyknete před odchodem ven a i při návratu domů vždy pečlivě omýt celý obličej, včetně výplachu očí a nosu, pravděpodobnost vzniku alergické reakce snížíte na minimum. A jestliže v tomto pro vás kritickém období omezíte i sušení prádla v jarním vánku, podstatně snížíte počet alergenů ve vašich čistě vypraných oděvech.

I leták PILULKA nabízí v tomto jarním čase prostředky na snadnější zvládnutí alergických reakcí za výhodné slevy, včetně balíčků 1+1 zdarma.

Pokud předcházíte alergickým reakcím tak, že posilujete svoji imunitu zvýšenými dávkami vitamínů, nenechte si ujít nabídku letáku BENU - vitamínové ampule Livsane. Jsou bez lepku i laktózy, proto je uvítají jak vegetariáni, tak i vegani. 

Dalším ze způsobů, jak zcela přirozeně snížíte alergeny ve vašem domácím prostředí, je zaměřit se na produkty, které nevyvolávají alergické reakce.

V katalogu Knižní klub najdete zajímavou publikaci o přírodních antivirotikách. Prohloubením si znalostí o bylinách, včetně jejich správného kombinování, je jedním ze základů pro nastartování procesu samouzdravování!

https://www.mujletak.cz/magazin/prirodni-antivirotika/

sdílet: