Zažeňte nudu!

Zažeňte nudu!

sdílet:

...třeba s voskovkami 

"DEN, kdy voskovky řekly DOST" je veselá kniha pro menší čtenáře, kterou najdete v letáku Knižní klub, a která skvěle doplní tvoření vašich ratolestí. Nejenže si děti během humorného čtení zopakují barvy a i jejich odstíny, ale i díky zábavnému příběhu budou nepřímo navedeny k zamyšlení se, proč upřednostňují jen některé barvy a další míjejí.

Prostě i voskovky se můžou rozzlobit, když si jich nikdo dlouho nevšímá. Anebo naopak, co když už je červená barvička tak umalovaná, že si chce dopřát pár dnů dovolené?! Prostě voskovky jednoho dne řeknou DOST a začnou psát dopisy svému majiteli.

Je dost pravděpodobné, že tento vtipný příběh vyburcuje i ve vašem dítku nové kreativní obrazy, které bude potřebovat hned, ale opravdu hned, ztvárnit!  A pro tento okamžik se přímo nabízí inspirativní nabídka letáku PRIOR určená pro holky a kluky. Antistresové omalovánky a kreativní sety na malování a kreslení.

Zažeňte s dětmi nudu i tak, že dohledají po bytě svoje poházené hračky, a to včetně pastelek, a vrátí je na původní místo, které je pro ně určené. Inspirací pro tuto většinou velmi neoblíbenou činnost se může stát další kniha o voskovkách "DEN, kdy se voskovky vrátily DOMŮ". Vínová barvička je zaskřípnutá v gauči, zelená zůstala v sušičce na prádlo, neonovka růžového odstínu zůstala venku a...

Tak tohle vše se opravdu stalo, a nejen to. Hlavní hrdina tohoto příběhu, Toník, dostane hromádku pohlednic, na kterých mu voskovky píší, kde všude jsou, anebo proč od něj odešly. Toník si nakonec se vším poradí a věřte, že poradí i rodičům, kteří hledají kreativnější způsob, jak naučit své ratolesti lepší péči o své věci. Mohly by jim totiž začít chodit dopisy a pohlednice se stížnostmi!

Jak zahnat nudu?

Co si tak trochu oživit prostor novými barvami, a nemusí to být jen voskovky.

Leták Dům barev má nyní se slevou sprejové barvy různých odstínů. Jsou vhodné pro interier i exterier, tak i pro kov, dřevo, plasty a keramiku. Rychle schnou a jsou vysoce přilnavé.

Zažeňte nudu tvořením!

sdílet: