XXL LIDL NABÍDKA

XXL LIDL NABÍDKA

sdílet:

Využijte tento víkend na doplnění vaší domácnosti o sortiment, který běžně nakupujete, ale nyní jej leták LIDL nabízí ve velkých rodinných baleních:

Z mléčných produktů najdete v XXL balení Tradiční pomazánkové, plátkový sýr EDAM  a GOUDA, balkánský sýr, sýry italského tipu (Gorgonzola, Grana Padano, Parmigiano Reggiano), anebo plísňový sýr Le Brie. Bílý jogurt s obsahem tuku 3,5% a tradiční řecký jogurt jsou v balení o hmotnosti 1kg. Ochucený jogurtový nápoj v několika ovocných příchutí (jahodová, broskvová, maracujová) najdete v lahvích o obsahu 955ml.

Exkluzivně pro LIDL byl vyroben Míša MAXI mls ve dvou příchutích - čokoládová a višňová.

MINI-MIX zmrzlina, to je krabice plná oblíbených nanuků - 16 kusů v různých polevách (bílá, mléčná a hořká čokoláda včetně oříškových posypů).

Z hotových jídel vás možná zaujme XXL balení pizza salámová, pizza Margherita - 4 kusy po 350g. Nebo kilové balení těstovin Gnocchi či krájené předsmažené kořeněné brambory.

Jste milovníky tradiční české paštiky Májka? Leták LIDL má na straně 14 nabídku Májky v balení po 5 kusech za 54,90 korun!

Filety z tuňáka ve vlastní šťávě - 4 konzervy po 195g za 129 Kč!

Společnost LIDL vás překvapí další novinkou - na straně 47 v letáku LIDL se dočtete, že pokud si nyní v jejich prodejnách zakoupíte maso, bude baleno novým vakuovým způsobem, který snižuje použití plastu až o 50%. Jinými slovy si nakoupíte více masa v menším balení, takže ušetříte ve vaší lednici místo pro další XXL produkty.

...a navíc, prodejny LIDL jsou zaměřeny na produkty českého původu, a to zejména u masa!

sdílet: