Vytvořte si malý ráj...

Vytvořte si malý ráj...

sdílet:

...pro sebe a třeba i pro včely a motýly.

Leták LIDL nabízí ve svém rozšířeném vydání "Brožura zahrada" (https://www.mujletak.cz/lidl/005350/) zajímavé doplňky na terasy a balkony.       

Pokud uvažujete o malém zeleném  zákoutí, nalistujte stranu 9. Najdete zde bylinkové květináče s drenážním systémem. Jsou v různých barevných odstínech a lze je vzájemně sestavovat tak, aby vám vyplnily prostor, jak si představujete. Díky zavlažovacímu systému máte o jednu starost méně. Vodu doplníte jednou týdně a bylinka si ji odebírá spodem podle potřeby, což je důležité zejména u bazalky, která občas zahnívá, pokud ji zaléváme horem.

Parádu a zároveň i účel vám může splnit i vyvýšený záhon. V menších rozměrech (80x60x20cm) z kvalitního dřeva a s kovovými hranami je v nabídce letáku LIDL na straně 21 a v letáku BAUMAX jsou zase k nalezení třípatrový dřevěný truhlík (113x88x36) a samozavlažovací truhlíky na straně 6 a 9.

Leták HORNBACH je zase zaměřen na projekty: Letní rostlinokracie (strana 5); Skliď a zkrať, jak potřebuješ (strana 6), anebo projekt Závlahou k vytříbené zelenině (strana 7).

...ostatně kapkový zavlažovací systém na ven je v nabídce i letáku LIDL na straně 42.

Stačí jen vše v klidu promyslet, a poté třeba hned online objednat. Ještě není pozdě. Rozkvetlé balkonovky jsou v nabídce letáku BAUMAX za akční ceny, begonie a květinové závěsy zase pořídíte se slevou v Hornbachu!

sdílet: