Všechno nejlepší, paní Láryfáry!

Všechno nejlepší, paní Láryfáry!

sdílet:

Tahle maličká stařenka s hrbem na zádech není jen tak obyčejná. Ona totiž ve svém hrbu schovává kouzla a čáry, prý…

Žije v malém domku, který je  postaven vzhůru nohama, tak si asi dovedete představit, kolik legrace tohle bydlení poskytuje, a to hlavně dětem, které jsou u téhle paní stále na návštěvě. Tady se totiž nikdy nemůže stát, že by se dětem něco okoukalo, anebo že by si tahle tajemná osoba s něčím nevěděla rady. Ona zná totiž řešení na vše, co se druhým může zdát neřešitelné. Dokonce se u ní často radí i rodiče těch dětí, které se u paní Láryfáry chovají zcela bez problémů, ale jakmile překročí práh domova, stávají se z nich nezvladatelní trapiči. Někteří z nich začnou náhle trpět nahluchlicí, hádavkou nebo mlátilkou. Další  postihne zápal švindlu či žalobajda, některé i bulitida a toměnebavína. A co teprve, když usednou ke stolu, najednou jsou postiženy mlaskajdou a srkavkou, a mnohé z nich i nimravkou.

V podstatě je jedno, kterou zákeřnou chorobou vaše dítko trpí, paní Láryfáry má na všechny tyhle útrapy jak radu, tak mnohdy i kouzelnou pilulku.

Takže, pokud nemůžete najít v letáku Pilulka žádnou pilulku na hubatidu či lakomici, tak zkuste ještě prolistovat leták Dr.Max nebo i leták Magistra lékárna. A pokud ani tam nenaleznete ten správný lék, tak zkuste nahlédnout do katalogu Knižní klub, tam mají řešení na většinu těchto dětských zlozvyků a nectností, včetně léku na čurbesajdu!

Nevšední příběhy plné vtipu, nadhledu a životní filosofie od známé autorky Betty MacDonald.

Knihy Paní Láryfáry a Kouzla slečny Láryfáry jsou stále skladem a dokonce i další pokračování těchto veselých léčebných metod v novém vydání:

Všechno nejlepší, paní Láryfáry!
 

sdílet: