Všechno NEJ…

Všechno NEJ…

sdílet:

Zaujalo vás naše ilustrační foto u článku?

Obal na hrnek se spoustou srdíček. Jestli vás zajímá, jak jej vytvořit, tak se podívejte sem:

https://www.youtube.com/watch?v=oN-nadg4WrY 

Do svátku Valentýna zbývají necelé 2 dny, ale tahle háčkovaná drobnost zabere jen pár minut.

Dvě klubka vlny rozdílné barvy a háček doma možná najdete a dva hezké hrnky možná též. Pokud ne, v letáku PRIOR si můžete doma v klidu vybrat vše, co potřebujete pro vaši ruční kreativitu, a pak rychle do Prioru zaběhnout (ty jsou již otevřené)…

V pravidelné nabídce letáků Billa, Kaufland, Penny, Albert nebo i Globus vždy najdete kávu, čaje, kakao a horkou čokoládu.  Záleží jen na značce, kterou upřednostňujete. Leták DM zase rád nabízí ovocné a bylinkové čaje v biokvalitě.

"Všechno nej, miláčku!" - i těmito slovy může začít vaše nedělní valentýnské ráno. Rozpečený croissant s horkým nápojem v hrnku. Hrnek, který jste vlastnoručně oblékli(y) do srdíček, zahřeje každé srdce a případné "ledy", které se občas mohou v partnerství vyskytovat, dozajista roztají!

Všechno NEJ, od světoznámé dvojice autorů Allan & Barbara Peas. 

To NEJlepší z bestsellerů (Muži! Ženy!; Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách; Proč muži lžou a ženy pláčou; Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku) nyní vychází jako komplex v nové publikaci "Všechno, co byste měli vědět o mužích a ženách".

Laskavě a vtipně, s nadhledem či nadsázkou, i tak lze projít neznámými cestami partnerských labyrintů.

Jak se poučit z chyb, kterých jsme se dopustili a vyhnout se tak dalším slepým uličkám?

Jednou z cest je pořídit si tento partnerský manuál, mimochodem katalog Knižní klub jej nabízí pro partnery za výhodnou cenu.
 

sdílet: