Vitamíny, které posílí

Vitamíny, které posílí

sdílet:

Bylinky, po kterých se uleví.

Češi prý od jara skupují vitamín C a nyní na podzim, kdy je více dnů bez slunečního svitu, stal se jedním z nejžádanějších produktů vitamín D.

Vitamín, který prý je přímo zodpovědný za stav naší imunity. Ještě není klinicky potvrzeno, jestli nedostatek "déčka" na počátku má přímou souvislost se snížením obranyschopností těla a poté jeho snadnějším onemcněním; anebo právě naopak, že při nákaze organismu viry, včetně covid-19, se v těle prudce sníží obsah vitamínu D a organismus potřebuje rychle jeho hladinu dorovnat, aby se mohl nákaze bránit...

...ať je to tak, či onak, vyplatí se preventivně o sebe pečovat. Zamýšlet se nad tím, čím se posílit a čeho se vyvarovat. V našich posledních blozích se společně s vámi snažíme najít mezi naší širokou letákovou nabídkou produkty účinné, ale zároveň šetrné, a to jak k lidem, tak i k přírodě. Proto vám nyní přinášíme tipy, jak z oblasti bio a regionálních potravin (https://www.mujletak.cz/magazin/superpotraviny), tak i z oblasti přírodní drogerie, včetně rad, jak na "zelený úklid" (https://www.mujletak.cz/magazin/dejme-sanci-prirode/)...

Vše souvisí se vším!

...tedy i s tím, jakou léčbu si naordinujeme v případě indispozice. Mnohdy můžeme zareagovat na příznaky našeho těla ještě s předstihem, kdy si vystačíme s bylinkami a odpočinkem. Je zajímavé, že v nabídce lékáren jsou chemické produkty určené zejména pro rychlou úlevu bez odpočinku, tak ale i přípravky jemnější a šetrnější, které počítají s tím, že tělo prostě potřebuje i "vypnout" a odpočinout si. Záleží jen na nás, čemu dáváme přednost, a co z nabídky využijeme.

Magistra leták nabízí:

Královská průdušková mast - šalvěj, tymián, methol, kafr, blahovičník, jalovec, levandule, borovice lesní a měsíček lékařský; kombinace 9 bylinných silic, která dala vznik jedinečnému přírodnímu balzámu na prsa. Mast, která je vhodná nejen pro dospělé, ale již i pro děti od 3 let; uleví při kašli a ucpaném nosu, provoní nejen naše tělo, ale i prostor kolem nás!
 

sdílet: