Tři, dva, jedna, start...

Tři, dva, jedna, start...

sdílet:

...s lehkou sportovní obuví vám již nic nebude stát v cestě. Značky bugatti, PREGO, Klondike, MUSTANG, inblu, COMFORTO a BAMA jsou dobrou volbou nejen pro vaše nohy, ale i peněženku. Leták GLOBUS nabízí obuv těchto značek s výhodnou  slevou.

Boty doplňte stylovými ponožkami ve vysoké kvalitě: značky Voxx, LONKA, s.Oliver, Boma, Championi nyní pořídíte za poloviční ceny a v letáku Globus je nalistujete na straně 10-11.

Trika včetně kraťasů a multifunkčních šátků značky ALPINE PRO za akční ceny jsou na straně 13.

Jako skvělý doplněk pro výpravu do divočiny se nabízí výrobky značky Cattara: čelovka s LED svítilnou a multifunkční nůž "multi hammer" s mnoha dalšími funkcemi: sekyrka s kladivem a v rukojeti skryté kombinované kleště, nůž s délkou čepele 7cm, křížový šroubovák, pilka na dřevo, odstraňovač rybích šupin, pilník s využitím i jako plochý šroubovák a otvírák kombinovaný s imbusovým nástavcem.

Batoh značky ARMY WOOD díky svému objemu 30l pojme pro vaši výpravu do divočiny poměrně dost nepostradatelných věcí, a přesto o něm téměř nebudete vědět, je totiž maskovaný a váží pouze 0,79kg.

Prádlo značek: pierre cardin, Bellinda, TIMO, včetně české značky pleas je v nabídce opět se slevou -20% na předposlední straně letáku GLOBUS.

LERROS, Lee Wrangler a outdoor kolekce Wrangler, i tyto známé oděvní značky jsou nyní za akční výprodejové ceny.

...tři, dva, jedna, start od zítřka 8.dubna!

sdílet: