TREFA do černého!

TREFA do černého!

sdílet:

...prolistujte s námi naše letáky a nechte se inspirovat nabídkou, která je přímo ušita na míru pro nadcházející prázdninové období.

Ostatně, posuďte sami! 

Leták PENNY zaměřil svůj sortiment pro dovolenou v přírodě:

 "Dovolená hezky česky" 

Tradiční vepřové maso ve vlastní šťávě, sekaná v rajské nebo svíčkové omáčce, vepřové maso na kmíně, na česneku, anebo i na rozmarýnu - to je retro nabídka konzerv od firmy VESEKO. 

Sladká odměna pro každého: Margot, Kofila či Kaštany z Orionu, lískooříšková Delisa, Kávenky, BeBe Dobré ráno, Bochánky, Jesenky, Polomáčené

S letákem TERNO si v klidu domova projděte širokou nabídku produktů, které uspokojí zákazníky vyhledávající bezlepkové, bezlaktózové či veganské výrobky: 

"Zdraví, které chutná" 

Instantní kaše na cesty pro rychlé snídaně či svačiny - jáhlová nebo pohanková 

LUNTER rostlinné pomazánky - bačovská nebo tataráček, LUNTER rostlinná omáčka boloňská, zelný nákyp

EMCO křupavé Mysli (jahody nebo čokoláda + mandle), VEPY kukuřičné placky

Gullón Wafer oplatky (Sugar free)

Bezvaječné zeleninové či luštěninové těstoviny (Green Apotheke)

Alpro sójové nápoje, dezerty, a nebo i fermentovaný borůvkový krém 

...v letáku TREFA natrefíte i na tradiční konzervy od Hamé nebo i na Poctivé polévky od VITANY: Lečo s uzeninou, Špagetka (směs na špagety v nové receptuře), polévka s játrovými knedlíčky, anebo snad gulášová!? 

S letákem TREFA můžete znovuobjevit  poctivé výrobky z GRUNTU, kterými obohatíte jakékoliv prázdninové posezení s přáteli: tlačenka, domácí uzené, kvašené zelí, párky a klobásy, křupavé pečivo...

sdílet: