Staňte se Dobrým andělem, anebo darujte andělství!

Staňte se Dobrým andělem, anebo darujte andělství!

sdílet:

Pomůže oboje!

Když nalistujete stranu 9 v letáku BILLA narazíte nejen na loga Smetanová cukrárna a.s. či PALMA lahůdky, ale zejména vaši pozornost upoutá ikonka "Dobrého anděla".

Nadace "Dobrý anděl" funguje jako nabídnutná ruka rodinám, které potřebují pomoc v období, kdy vážně onemocní jejich dítě nebo rodič.

https://www.dobryandel.cz/

Základní pilíře této pomoci jsou velmi jasné a jednoduché: všechny rodiny, které požádají o pomoc, jsou si rovny; jinými slovy to znamená, že celý finanční obnos, který do nadace přjde, je každý měsíc rozdělen na stejné díly a tato částka putuje do všech rodin bez jakéhokoliv upřednostňování. Vždy víte, kam peníze šly a komu nyní pomáhají. Tyto finance jednoduše "suplují" jeden z příjmů, o který takto postižená rodina přichází; ať již je to z důvodu celodenní péče o nezletilé nemocné dítě, anebo jako pomoc jednomu z rodičů, který zůstal na rodinu sám, protože druhý partner vážně onemocněl.

https://www.dobryandel.cz/eticky-kodex/ 

Díky transparentnosti celého pohybu peněz od dárců až po příjemce činí "Dobrý anděl" každý měsíc mnoho malých i velkých zázraků...

...a těch si zase povšimli i mnozí známí lidé, kterým bylo za čest stát se též dobrým andělem:

https://www.dobryandel.cz/seznam-dobrych-andelu

...pokud někomu darujete andělství, vpodstatě obdarovanému umožníte vstoupit do tohoto systému andělské podpory a nechat poté na něm, jestli bude dále sám v "andělství" pokračovat.

Stačí jen pořídit dárkový poukaz na "Dobré andělství". Tímto poukazem lze hned vstoupit do Andělského profilu, kde vám před očima poběží jednotlivé příběhy všech rodin a vy můžete začít činit zázraky...

Jen tak mimochodem, andělé prý nejen pomáhají, ale i zvěstují nové velké věci.

Možná je "Dobrý anděl" příležitostí k nové dobré cestě!? 

https://www.dobryandel.cz/dary/

https://www.dobryandel.cz/faq/

https://www.dobryandel.cz/aplikace/
 

sdílet: