SPOLEČNĚ...

SPOLEČNĚ...

sdílet:

...nový leták dm drogerie přináší hned na svojí druhé stránce informace o tom, že letos je to přesně 30 let, kdy tato společnost vstoupila se svými drogistickými prodejnami na český trh. Za tuto poměrně dlouhou dobu mohl i český zákazník poznat výhody produktů, které jsou v nabídce tohoto obchodního řetězce. Nedílnou součástí dm drogerií je tzv. zelený sortiment. Přesněji řečeno sortiment výrobků, které jsou šetrné k přírodě a lidem, mají  bio certifikaci a mnohé i označení "vegan"(produkt bez živočišných složek). 

...proto v nabídce nového letáku dm drogerie najdete hned na dalších stránkách přírodní veganskou kosmetiku značky ALVERDE, anebo potraviny se zeleným logem dm BIO (müsli s proteinem, směs čočky, cizrny a kuskusu, mletý veganský plátek "hacksteak" včetně asijské sladko-kyselé omáčky a sójové omáčky Shoyu).

I uklidit se dá šetrně.

Pokud chcete rozzářit svoji domácnost a přesto nezatížit sebe a prostředí složitě odbouratelnou chemií, zaměřte se na výrobky pod zanačkou dm NATURE. Objevíte gely na různé druhy prádla, přípravek na mytí nádobí včetně tablet do myčky, čistič koupelen a WC, vše 100% recyklovatelné. 

"Žijme s ohledem na budoucnost"

...novoroční předsevzetí společnosti dm drogerie.

Pokud máte v hlavě nějaký zajímavý zelený projekt či nápad a hledáte pro jeho realizaci partnery, společnost dm drogerie nabízí pomocnou ruku. Od 1.1. do 28.2.2022 máte možnost přihlásit se do výběrového řízení o 30 nejperspektivnějších projektů a pokusit se tak zrealizovat svůj srdcový záměr.

Více informací získáte na platformě Společně: dm-spolecne.cz

sdílet: