Měsíček lékařský, šalvěj, pupalka dvouletá...

Měsíček lékařský, šalvěj, pupalka dvouletá...

sdílet:

...jsou bylinky, které přirozeně zklidní nejen vaši pokožku, ale zároveň vnesou do vašeho organismu rovnováhu.

Měsíčkový kojenecký krém na zadeček nejen ochrání pokožku pod plenkami, ale zabrání podráždění či zčevenání jemné dětské kůžičky.

Hormonální nerovnováhu v období menopauzy můžete vyladit pomocí dvou základních bylin, šalvěje a yzopu lékařského. Jejich účinek se projeví i na zmírnění návalů pocení.

Olej z pupalky dvouleté je zase takovým malým zázrakem jak pro vaši kůži, tak i pro vnitřní užívání formou tobolek. Jeho účinky zvyšují i komfort v nekomfortních situacích, třeba při menstruaci.

Dobré sexuální zdraví, tzn. vyrovnaná hladina pohlavních hormonů, zase pomáhají vybalancovat kotvičník zemní a damiána pravá. Jejich kombinace společně se zinkem pozitivně zapůsobí i na funkci reprodukčního systému.

Základní hygienické produkty na bázi termální a micelární vody, včetně mycího a hydratačního krému, najdete v cestovním balíčku Uriage EAU Thermale. Navíc tato sada může být ve vaší příruční tašce, kterou si berete na palubu letadla, protože splňuje předpisy leteckých společností pro přepravu tekutin. 

Dr.Max leták nabízí mezi běžnými farmaceutickými produkty i výrobky s čistě rostlinným základem. Jsou od těchto renomovaných společností: WELEDA, Liftea, Walmark, 3BULLUS,...a jejich produkty najdete na stranách 8-16.

Pestrou nabídku slev a nákupů bez doplatků nabízí Dr.Max s kartou výhod. Pokud pravidelně užíváte léky na alergii, astma, vysoký krevní tlak či na cholesterol, nalistujte si Dr.Max leták stranu 9, zde najdete přehled nejžádanějších léků.

BENU leták zase poskytuje unikátní nabídku se svojí kartou BENU plus. Diagnostika pleti + dermokosmetika.

Mimo slev na produkty máte v jejich lékárnách možnost využít ZDARMA vyšetření pleti na dermo přístroji. Díky tomu se k vám dostanou i kvalifikované rady, jak o svoji pleť pečovat, kde ještě pomohou "jen" bylinky, a kdy je třeba již navšívit lékaře.

Před zahájením užívání bylin nebo bylinných přípravků je vhodné konzultovat svého lékaře.

sdílet: