KOSTKY JSOU VRŽENY

KOSTKY JSOU VRŽENY

sdílet:

a to přesně od rána, 13.ledna 2021, kdy začala nová sběratelská akce a i soutěž o špičkové nádobí značky Masterschef.

Nasbíráte si dostatečné množství bodů za nákupy, abyste toto kvalitní nádobí pořídili se slevou až -91%, anebo se přímo zapojíte do soutěžení?

Stát se "Mistrem ve své kuchyni", jak hlásí úvodní strana letáku BILLA, může každý. Stačí jen v BILLE  nakoupit, zboží si doma vyskládat do lednice a obsah lednice zvěčnit na fotografii, kterou budete sdílet na tomto odkazu: https://www.billa.cz/masterchef#vase-fotka

Poté již jen stačí čekat do konce února 2021, kdy soutěž končí a začíná slosování fotek.

Pokud zvítězí vaše fotografie, stáváte se majiteli Masterschef nádobí, včetně nožů, a zároveň získáváte i možnost osobně vařit s Romanem Stašou přímo ve vaší kuchyni!

Vaření s profesionálem ve vlastní kuchyni získává však i ten, jehož fotka se umístila na 2. a 3. místě, jen si budete muset vybrat mezi noži nebo zapékacím nádobím. 

Ani ostatní výherci nepřijdou zkrátka. Celkem se losuje o 35 cen. Podrobnosti o cenách najdete zde: https://www.billa.cz/masterchef 

Pokud rádi soutěžíte máme další tip. Katalog Knižní klub přináší nabídku společenské hry:

Kostky jsou (s)vrženy!
24 kostek v 6 barvách a 125 malých dřevěných kostiček. Čas při této hře prý neutíká, ale doslova letí. Místo "rozházených" vztahů s dětmi raději mezi sebou rozházejte kostky, nejenže smysluplně vyplníte čas, ale všichni si procvičíte postřeh, taktiku a i počty!
 

sdílet: