JAK BACIT BACI-LA

JAK BACIT BACI-LA

sdílet:

Daniela Krolupperová 

Ať už tě škrábe v krku nebo píchá v uchu, anebo se snad dusíš kašlem, na všechny tyhle neduhy existuje řešení. Vtipné a napínavé vyprávění známé české autorky provede menší děti všemi záludnostmi oslabeného lidského těla.

Zlotřilí zlodělači. Co jsou zač?

Jejich motto zní: "Naše poctivá a pilná práce připraví o zdraví generace!"

Hnojepas, Výkalík, Fujožvejk, Zlemrouk, Škrábodřín, Hlenomník, Hnípomel, Kolembouch,...

Vyznat se mezi nimi je celkem snadné. Oni se totiž dělí do různých skupin. A to buď podle pokřiveného charakteru. Ten je buď do O nebo do X (tak jak to ostatně vídáme i u lidského tvora). A nebo podle způsobu boje a lstivosti.

Jak vlastně tihle zlodělači žijí? No, ocení každý druh špíny. I ta je různorodá. Prachomilná, odpadkůmilná, hnilomilná,..

A jak si s nimi poradit? Povoláme Domobranu. To jsou vlastně takoví malí Dobroníčci, kteří se dělí na strážníky a skryté pátrače. Protože to jsou vysloveně rodinné typy, velmi si cení tepla domova a rodinného krbu, protože se tím jejich činnost značně urychlí.

...takže, ať už tě škrábe v krku nebo píchá v uchu, anebo se snad dusíš kašlem, na všechny tyhle neduhy existuje řešení. Katalog Knižní klub nyní knihu nabízí za 219 korun.

Pokud k tomuto veselému čtení připravíte i bylinkový čaj (protože bylinky přece pomáhají všem Dobroníčkům), tak vaše děti snadněji pochopí souvislost mezi zdravím a přírodními produkty. Pochopí i souvislosti mezi prevencí a vlastním zdravím. Proč se mají otužovat, proč tolik nemlsat, proč je dobré dodávat organismu vitamíny a jiné doplňky stravy. A pokud již vaše dítě "baci-l" bacil, snadno mu vysvětlíte, jak důležité je, právě v době oslabení, zůstat v teple domova.

Nový leták Pilulka má řešení jak na prevenci, tak i pro těžší období, kdy již organismus zápasí s Hlenomníky, Anginíky či Výkalíky. V nabídce najdete za zvýhodněné ceny Rakytníčky, Hydropastilky, Bactoral, a mnohé další.

Abyste předešli zbytečnému čekání v lékárnách, využijte aplikace www.erecept.pilulka.

sdílet: