IDEA

IDEA

sdílet:

Původní řecké slovo idea & eidos znamenalo ve své době definici pro vyjádření vzhledu nebo podoby. V současnosti toto slovo využívá čeština pro vyjádření určité představy, nápadu, záměru či projektu (tolik ve zkratce wikipedia.cz).

Záměrem našeho dnešního blogu je, propojit praktické a užitečné tipy na produkty s vašimi možnými přestavami. Pokud jste nyní sami doma v důsledku současných epidemiologických opatření, tak vám možná běží v hlavě i nové nápady na zvelebení si vlastního bydlení. A tady je náš dnešní tip. Nový leták IDEA nábytek nyní nabízí zimní výprodej nábytku z masivu, slevy se pohybují až do -75%. Díky tomu, že tomuto českému výrobci funguje prodej přes online shop, prodejny, kterých je po České republice 12, slouží nyní jako odběrná místa (2x Praha, Plzeň, Jihlava, Teplice, Liberec, Pardubice, Ostrava, Zlín, 2x Brno, Znojmo). Jestli upřednostňujete kvalitu, tak IDEA nábytek z masivu je nyní nejlevnější.

Pokud ale nejste doma sami, ale naopak s dětmi, tak možná uvítáte nějaký tip na zábavu, a tady je:

...rošťárny, nekončící legrace, žaludeční potíže či jedovatí pavouci, to je jen slabý výčet příhod, které rodina Heffleyových prožívá na své "sváteční" zimní dovolené.

Anebo, ustojí tato rodina neplánovanou rekonstrukci domu, objeví tajemný rodinný poklad nebo se všichni, včetně malého poseroutky Grega, budou muset odstěhovat?

Co když se stane, že celá rodina Heffleyů zůstane uvězněna kvůli sněhové bouři ve svém domě? Nehrozí jim po několika dnech ponorková nemoc?

Deník malého poseroutky, je vícedílný soubor veselých deníků, které v současné době nemohou u vás doma chybět, protože, když je vám jedenáct, tak to fakt může být "vopruz". A nikdo to nemůže vědět lépe, než Greg Heffley, malý poseroutka.

Katalog Knižní klub má i v akční nabídce jednotlivé díly, ale i zbrusu nový box těchto 10 deníčků.

A jaká idea spojuje tyto naše dva tipy?

Leták IDEA nábytek má nyní i v akci knihovny z masivu. A knihovna je nábytek, který nikdy nevyjde z módy.

sdílet: