ESTER LEDECKÁ & MAREK VAŠUT

ESTER LEDECKÁ & MAREK VAŠUT

sdílet:

Profesionální lyžařka a snowboardistka s profesionálním divadelním a filmovým hercem, rovněž ale i aktivním milovníkem sportu, a to včetně lyžování, se stali tvářemi lyžařské zimní kolece značky "crivit PRO PERFORMACE".

Kolekce oděvů, která splňuje ta nejnáročnější kritéria pro pobyt v nepříznivých podmínkách, tzn. v mrazu, vlhku a větru.

Pro kvalitní bezešvé funkční termoprádlo byla použita optimální směs elastanu a Merino vlny, která zajišťuje rychlý odvod potu.

Materiály, které byly použity na svrchní oděv se vyznačují těmito základními parametry: prodyšnost, ale i větruodolnost a voděodolnost. Vnější textilie udrží  vysoký stupeň neprosakování vody; vodní sloupec 10 000 mm na plochu!

Další samozřemostí jsou neméně důležité "vychytávky": odrazové prvky (zejména u dětské kolekce), svařené švy, kapsa na skipas, návleky na paže s otvory pro palce, chránič proti sněhu s protiskluzovou gumou, odnímatelná kapuce, a v neposlední řadě i "RECCO lokalizátor polohy".

Pod logem "RECCO" se skrývá  lavinový záchraný  systém. Pokud totiž vaše lyžařské vybavení je na tento systém napojeno, najdete v oděvech nebo i v helmě či botách malou reflektorovou destičku. Ta je díky svému frekvenčnímu nastavení propojena s lyžařskou záchranou službou v každém větším lyžařském středisku.

Malá drobnost RECCO, která Vás nic navíc nestojí, nepotřebujete pro ni ani baterie a praní jí také neublíží, přesto může zachránit to nejcenější, Váš život!

Leták LIDL, strany 26–29, nabídka lyžařské zimní kolekce pro dospělé i děti, a to včetně pečeti: "Doporučení expertů" - Ester Ledecká.

sdílet: