Dopřejte chuť přírody i vašim dětem!

Dopřejte chuť přírody i vašim dětem!

sdílet:

Pokud se zaměříte na potraviny, jejichž základ tvoří suroviny z ekologického zemědělství, jinými slovy to znamená, že pěstování rostlin a chov zvířat probíhá podle daleko přísnějších kritérií a zcela bez chemie, po krátké době zjistíte, že tento druh potravin je nejen chutnější, ale zejména výživově hodnotnější.

Bio potraviny dostatečně zasytí a tělo dostane potřebné živiny, které se nezničily již při produkci, a díky tomu nebudete tolik vystaveni neustálému vyhledávání "nějaké chuti na něco". A to se brzy projeví i na obsahu vaší peněženky, budete nakupovat kvalitnější produkty, ale ve skutečnosti jich budete potřebovat menší množství. Toto vše má prostě své výhody. Kvantitu vyměníte za kvalitu! A navíc poznáte, jak chutná příroda!

Náš TIP: vyzkoušejte dětské přesnídávky Nature´s Promise BIO; v letáku Albert je najdete na straně 8. Jsou  bez bez přidaných chemických látek, tzn. BEZ zahušťovadel, umělých barviv a konzervačných látek, bez přidaného cukru či soli a mají 100% podíl ovocné složky!

Bio produkce ovoce a zeleniny využívá pricipy ochrany krajiny, a tím zamezuje poškozování půdy.

Například bio jablko nebude mít voskově lesklou slupku, protože ani tato úprava není povolena. 

Náš další TIP:

Banánová zmrzlina

Potřebujete: 6 bio banánů, hrst borůvek (maliny, ostružiny,...) a javorový sirup na doslazení

Vše umixujte a nechte cca 5 hodin v mrazáku. Zmrzlina se hodí i k našim lívanečkům.

Všechny ingredience pro náš recept najdete v bio kvalitě opět v letáku Albert.

Dobrou chuť!

sdílet: