DOBROTY z COUNTRY LIFE

DOBROTY z COUNTRY LIFE

sdílet:

Časopis o dobrém jídle, dobrém žití a o BIO 

Katalog jsme prolistovali za vás a jsme nadšeni. 

Jak zakomponovat změny ve společnosti do našeho osobního života tak, aby nás neohrožovaly?

Jak změnit svůj životní rytmus či návyky ku prospěchu svému zdraví a osobní pohody?

Na co se konkrétně zaměřit?

Na více jak 50 stránkách naleznete nejen odpovědi, ale i konkrétní tipy a dobré rady, včetně podrobných návodů a 11 receptů!

Čas na změnu je nyní ideální. Dobu nejistoty v čase coronavirových opatření můžeme využít směrem k sobě. Například přehodnocením vlastního přístupu k výživě, jak a co jím a čím "krmím" svoji rodinu, podstatně ovlivníme svoji obranyschopnost proti všemu.

Produkty z Country Life jsou prověřené a hlavně domyšlené. Koncept nabídky je kompletní, od bio potravin (www.ecomil.co; www.natur-compagnie.com;...), přes kvalitní bio kosmetiku včetně aromaterapie Climarome, po ekologické prací prášky a ostatní drogistické zboží; tedy vše, co běžná domácnost potřebuje. A vše je i logisticky dostupné, a to nejen v kamenných obchodech, ale i online: www.countrylife.cz, https://www.countrylife.cz/vse-o-nakupu

… v e-shopu jsou nyní v nabídce i sezónní ovoce a zelenina, které jsou trvanlivější a dokáží přečkat i přepravu (brambory, zelí, česnek a cibule, jablka, dýně, citrony a pomeranče,...); vše opět v biokvalitě, tedy bez chemie a postřiků. 

Prostudujte si nabídku katalogu DOBROTY a porovnejte ji s běžným sortimentem jinde. Produkty od Country Life totiž nabízí skvělý poměr ceny / kvality. Možná budete mile překvapeni!

sdílet: