DEN MATEK – neděle 9.5.2021

DEN MATEK – neděle 9.5.2021

sdílet:

...prolistovali jsme naše nabídkové letáky, abychom pro vás včas objevili inspirativní tipy pro nastávající svátek všech maminek.

Nic nepokazíte květinou, ať řezanou, anebo v dárkově baleném květníčku.

Leták LIDL dokonce nabízí řezané květiny s certifikací FAIRTRADE. Toto logo vám zaručuje, že kupujete rostliny, u kterých se dbá na ekologicky čisté pěstování. Květiny nejsou zavlažovány pitnou vodou a všechny používané šetrné chemikálie jsou přísně kontrolovány. Všichni pracovníci na květinových farmách mají za svoji práci  garantován důstojný příjem a i dostatečně kvalitní ochranné pomůcky. A navíc, darováním FAIRTRADE květin máte dokonce jistotu, že za pěstováním nestojí dětská práce.

Dalším příjemným doplňkem květinového dárku může být i něco sladkého. V letáku LIDL jsme objevili na straně 28 netradičně balené mléčné pralinky - plechová dóza zdobená motivy Alfonse Muchy (bonboniéra MUCHA).

V letáku PENNY najdete na straně 16 jedinečnou nabídku - miniparfém ve tvaru srdce.

Pokud plánujete udělat pro svoji maminku nějakou sváteční snídani, možná by vám neměla uniknout mimořádná nabídka letáku LIDL - koblížky ve tvaru srdíčka. Když k nim budete podávat i dobrou voňavou kávu a i něco kvalitního na čtení, málokterá maminka odolá pokušení si zalenošit a zůstat třeba i celý den v posteli!

Jako tip pro příjemné postelové čtení jsme našli v katalogu Knižní klub několik titulů:

Za časů našich prababiček a pradědečků (H.Kneblová), Zlatíčka (M.Golding), Dítě na nástupišti (G.Thompson), Vlny štěstí (A.Lustig), Váš čas je nekonečný (F.Olicard).

...oslavte s námi Den matek 9.května!

sdílet: