Dejme šanci přírodě!

Dejme šanci přírodě!

sdílet:

Paradoxem dnešní doby je, že na úklid či vydezinfikování obytných prostorů používáme mnohdy přípravky, které sice prostor dokonale vyčistí, ale zároveň  oslabí naši imunitu!?

Jak je to možné?

Zcela prostě, chemie těchto přípravků působí na povrchy tak silně, že poté stačí jen náš pouhý pobyt v takto vyčištěném prostoru a dotekem či dechem přijmáme do organismu toxiny, které dokonale vyčistí i v našem těle veškerou, pro naše tělo velmi důležitou "zdravou mikroflóru", která je přímo zodpovědná za stav naší přirozené obranyschopnosti...

Vše je tedy tak trochu "postavené na hlavu"!

Uklízíme a dezinfikujeme, aby byl náš prostor bezpečný, a také abychom byli zdraví a díky tomu se stáváme oslabenými, tedy snadněji napadnutelnými!?

Jak z toho ven?

Vsaďme na zelený úklid!

Což je udržitelný úklid s prostředky, které jsou šetrné k pokožce i přírodě. Prostředky, které jsou i biologicky odbouratelné, včetně recyklovatelnosti obalů, a to i opakovaně. Výroba těchto produktů probíhá dle najvyšších ekologických standardů, tedy i receptury jsou z obnovitelných rostlinných zdrojů a jednotlivé přípravky nejsou testovány na zvířatech.

Detailní popis, jak dosáhnout hygienicky čistého a bezpečného domova naleznete v katalogu Rossmann, včetně tipů na produkty, které pro "zelený úklid" splňují ta nejpřísnější kritéria:

FROSCH – ekologický čistič na kuchyně s přírodní sodou
FEEL ECO – kompletní čistič povrchů na bázi biologicky odbouratelných přísad, tzn. povrchy není nutné oplachovat
WINNI´S – eko přípravek na podlahy a omyvatelné povrchy 

Dejme šanci přírodě, tedy i sobě!

sdílet: