Čtení je moje terapie!

Čtení je moje terapie!

sdílet:

...tak tento vtipný slogan najdete na hrnku a tašce, které ku příležitosti oslavy 30. výročí svého fungování na českém trhu vydal pro své příznivce Knižní klub. Limitovaná edice těchto designových výrobků je nyní k mání do vyprodání zásob. AKCI si nalistujte na straně 2 v letáku Knižní klub.

Tato věcná pozornost potěší jak knihomoly, tak i většinu recesistů! Neboť taška je dostatečně prostorná a i pevná na přemisťování většího objemu knih a hrnek z kvalitního českého porcelánu je zase dostatečně velký na čaj či pořádné kafe! Pokud si s taškou rovnou objednáte i nějaký nový bestseller, a že jich v letáku Knižní klub najdete, a doma si do hrnku uvaříte třeba voňavý bylinkový čaj ze Sluneční brány, tak sami sebe potěšíte nejen na duši, ale zahřejete svoje tělo a pohladíte se i u srdce.

...ale to není zdaleka vše!

Leták Knižní klub nabízí na straně 5 i možnost soutěžit o "knihomolský čtecí koutek"!

ZDE –https://literarni-kavarna.knizniklub.cz/ si vyhledejte podmínky soutěže. Online odpovíte na soutěžní otázku a na konci září se dozvíte výsledek. Výher je připraveno hned 30:

1. výherce získá IKEA kartu s 20.000 korunovým limitem  pro nákup vybavení čtecího koutku + poukázku na odběr knih za 3.000 korun.

2.-5. výherce dostane poukázku na odběr knih za 1.000,-Kč.

...a ostatní získají od Knižního klubu poukázku v hodnotě 500 korun, kterou opět uplatní při nákupu knih! 

A kdo všechno ještě s Knižním klubem slaví a přeje mu vše NEJ?

Marek Eben, Alena Zárybnická, Jan Hocek...leták Knižní klub strana 4. 

sdílet: