ALBI Tužka, která umí číst!

ALBI Tužka, která umí číst!

sdílet:

"Malý dárek pro velkou radost" -  toť základní motto české firmy, která se svými nezaměnitelnými výrobky, ať již to jsou společenské hry, humorná přání do obálky nebo originální dárky, vstoupila do českých domácností kolem roku 1991.

V současnosti má společnost ALBI i vlastní síť dárkových prodejen. Jejich produkty nabízejí hravost a dobrou náladu. Jedním z posledních hitů ALBI je unikátní výukový systém "Kouzelné čtení".

Díky elektronické Albi tužce a sadě různorodých tématicky zaměřených knih a her, získává vaše dítě nedocenitelného interaktivního spoluhráče a průvodce ve světě vědy, přírody, vesmíru, pohádek a písniček, ale i ve světě poznávání prvních písmen a čísel, včetně procvičování vyjmenovaných slov...

Unikátnost tohoto výrobku, mimo jiné oceněného v roce 2019 jako "Hračka roku", tkví v tom, že k jednou zakoupené základní sadě ALBI, anebo jen elektronické tužce Albi, již pouze doplňujete dětem témata, která je právě baví. Tužka funguje na všechny produkty s logem "Kouzelné čtení". U ALBI jich naleznete mnoho, jen namátkou: Svět zvířat, Lidské tělo, Doprava, Hravé učení, Hravá angličtina, Česká republika, Atlas světa a třeba i  Zpívánky – 1., 2. a 3. díl, včetně barevně označených not, které si vaše dítě může samo vyťukat na Kouzelné hudební nástroje (ALBI piánko a bubínek). Tužka má i otvor pro externí paměťovou MicroSD kartu a do velikosti 16GB a zdířku na sluchátka. Detailnější popis produktu naleznete zde: https://eshop.albi.cz/elektronicka-albi-tuzka/#obsah 

Asi proto není náhodou, že se ALBI výrobky objevují i u velkých prodejců. V letáku GLOBUS nyní naleznete sortiment ALBI s 15% slevou.

... s kouzelnou ALBI tužkou propojíte zábavu a vzdělávání!

sdílet: