ADVENTNÍ "ALBERTOVY OBCHůDKY"

ADVENTNÍ "ALBERTOVY OBCHůDKY"

sdílet:

...probíhají letos formou online nabídky.

Kupte dárky vyrobené dětmi!

Vlastnoručně vyrobené dárky od dětí ze znevýhodněného prostředí či od dětí z dětských domovů jsou přesunuty do bezpečného prostředí e-shopu, a to z důvodů protipandemických vládních opatření. Aby se dárky dostaly ke svým zákazníkům, vytvořil Nadační fond ALBERT prostor, ve kterém mohou malí prodejci svoje výrobky nadále nabízet a i prodávat. Smyslem této aktivity je nejen pomoci malýcm obchodníkům dotáhnout svoje celoroční snažení k úspěšnému prodeji, ale i umožnit dětem zapojit se do aktivit, které jim nejsou běžně dostupné. Ať je to oblast obchodního marketingu, komunikace a i získání základních znalostí o tom, jak správně vytvořit pro svůj výrobek cenu. Prostě cenné znalosti, které se jim v životě mohou hodit.

Zapojením se do akce "Kupte dárky vyrobené dětmi" podpoříte projekt pro vykouzlení šťastného dětského úsměvu!

Kouzelný pocit z obdarování můžete prožít i v další akci obchodního řetězce ALBERT:

"Darujme 1.000 000 porcí dobrého a zdravého jídla".

Za pouhých 300 Kč věnujete kvalitní štědrovečerní jídlo pro 8 lidí, kteří jsou v nouzi.

...anebo naplňte "Kouzelnou tašku od Alberta".

Nakupte trvanlivé potraviny, které nepodléhají zkáze a váš nákup získají charitativní organizace a potravinové banky po celé republice. K dobrému pocitu získáte navíc i možnost zapojit se do soutěže o hračky od firmy LEGO, domácí spotřebiče ETA nebo Fiskars či dárkovou kartu ALBERT v hodnotě 300,- korun.

...pokud si nalistujete v letáku ALBERT stranu 16, získáte QR kód, se kterým se můžete okamžitě stát součástí vánoční hry "Kouzelný pocit z DAROVÁNÍ"!

sdílet: